Захист комп’ютерних ігор

Вартість послуги
вартість уточнюйте

Як розробник комп’ютерної гри, ви зобов’язані попіклуватись про належний її захист. Адже крадіїв в наш час предостатньо, і якщо ваш результат інтелектуальної творчості дійсно «кльовий», то зазіхнути на нього, в цілях наживи, знайдеться кому.

Запам’ятайте, торгова марка/патент мають юридичну силу лише в тій країні, де ви таку торгову марку/патент зареєстрували. Якщо ви, наприклад, вирішили завантажити свою гру на Play маркет, то вам необхідно реєструватись в США. Адже позов, у разі порушення ваших прав, ви будете подавати в суд за місцем знаходження компанії-розробника, а саме в United Sates District Court of Northern District of California.

Юридичне агентство «Свірідов компані» забезпечить комплексний захист комп’ютерної гри до найдрібніших її елементів. Ми отримаємо всі можливі свідоцтва та патенти в будь-якому куточку світу, ми будемо надійним партнером, порадником та охоронцем ваших творінь кожного дня.

Дізнатися про всі особливості захисту комп’ютерної гри, в будь-який час, допоможуть наші спеціалісти. Ми організуємо оформлення необхідних документів, якісно та згідно всіх передбачених законодавством вимог.

Ми забезпечуємо нашим Клієнтам впевнену роботу і нові можливості для їхнього бізнесу.

Щоб дізнатися детальну інформацію, зателефонуйте нам за телефонами:
+38 (093) 388-36-36; +38 (095) 505 -25-94;

Поділитися в мережах